3 czerwca 2023 odbył się Międzynarodowy Puchar Polski w Ożarowicach

Udział w nich wzięli tylko najlepsi zawodnicy z kraju i zagranicy, którzy nie bali się zmierzyć z innymi zawodnikami. Konkurencja była duża i nie każdy mógł cieszyć się z zdobycia medalu. Startujący mieli możliwość rywalizacji w kilku konkurencjach takich jak: KUMITE LIGHT CONTACT-WALKA W LEKKIM KONTAKCIE, KATA TSUNAMI, KATA Z BRONIĄ, TAMESHIWARI- ŁAMANIE DACHÓWEK, MAKIWARA -KUMITE -WALKA NA WORKU, RENRAKU WAZA. Gratulujemy tym którym się to udało.

Szczególne podziękowania kieruję do O.  Grzegorza Badziąga OFMCap. 6 dan karate Kapelana Pucharu Polski oraz sędziego. Na rozpoczęcie zwodów skierował kilka słów do zawodników wskazując o wartości rywalizacji sportowej a szczególnie ważnej roli wychowawczej jaką jest przegrana zawodnika w kształtowaniu prawidłowych postaw współczesnego młodego człowieka.   

Dziękuję sędziom, którzy wiele godzin spędzili na ocenianiu konkurencji, kierownikom drużyn za przygotowanie zawodników na tak wysokim poziomie, rodzicom za wspieranie swoich dzieci w osiąganiu tak znaczących sukcesów.

Chciałbym podziękować także za ciężką pracę, w przygotowaniu do zawodów której nie widać a jest niezbędną do prawidłowego w przygotowaniu i przebiegu rywalizacji sportowej jak po zawodach

Renshi Agnieszce Sokołowskiej 4 dan karate oraz jej uczennicom- Weronice Broja, Alicji Chęcińskiej,

Sensei Kamilowi Kaczmar 1 dan, sensei Tomaszowi Kubat 1 dan, sempai Weronice Goniwiecha, Martynie Ryńskiej, Mikołajowi Wieczorek, Julii Śnioch, Filip Kwaśny  

 ZAPRASZAMY JUŻ NA KOLEJNY PUCHAR POLSKI W OŻAROWICACH KTÓRY ODBĘDZIE SIE 25 MAJA 2024

ZAPRASZAM JUŻ NA KOLEJNY PUCHAR POLSKI W OŻAROWICACH KTÓRY ODBĘDZIE SIE 25 MAJA 2024