Karate w GOK Toporowice

W środę od 6 marca 2024 w Toporowicach 18 młodych karateków rozpoczęło swoją przygodę i postawili pierwsze kroki w karate pod czujnym okiem hanshi Andrzeja Kaczmara 9 dan karate z Akademii Karate i Samoobrony. Poza młodzieżą swoich sił próbuje także 7 pań na zajęciach samoobrony na których poznają proste i skuteczne techniki walki wręcz. Na zajęcia zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

KARATE TO:

 HARMONIJNY ROZWÓJ, PEWNOŚĆ SIEBIE, DYSCYPLINA, KONCENTRACJA, DOBRA ZABAWA, SZACUNEK, WYTRWAŁOŚĆ I PRZYGODA (OBOZY, TURNIEJE, WYCIECZKI)

Zajęcia odbywają się w Gminnym Centrum Kultury w Toporowicach zgodnie z poniższym harmonogramem:

Środa: 17.30-18.30 młodzież i dzieci

Środa: 19.00- 20.00 samoobrona

Akademia dba o rozwój swoich adeptów przekazując im wiedzę jak żyć aktywnie i zdrowo, kształtując swój charakter i prawidłową sylwetkę. Systematyczny trening uczy ich pokory i dyscypliny. Dzięki zajęciom karate, dzieci nadpobudliwe uspokajają się, a nieśmiałe nabierają większej pewności siebie. Karate rozwija wszechstronnie i harmonijnie. To rzadkość, takie zalety ma niewiele dyscyplin sportowych. Co ważne, lekarze zalecają karate jako profilaktykę leczenia wad postawy.