ZIMOWE ZGRUPOWANIE KADRY;

Sukcesem zakończyła się tegoroczna Zimowa Akademia Karate – cykl przygotowań do Mistrzostw Polski Karate w Warszawie. Być może wśród jej uczestników znajdują się kandydaci do złotych medali.  Od zajęć akademii karate swoją przygodę rozpoczynało wielu utytułowanych mistrzów. 

Formuła organizacji zajęć karate podczas ferii zimowych cieszy się, od lat, dużym zainteresowaniem. Tegoroczna edycja powtórzyła sukces poprzednich, czas spędzony na nauce i świetnej barwie. Wśród uczestników znaleźli się całkowici debiutanci, dla których było to pierwsze zetknięcie z zgrupowaniem, a jednocześnie sposób na aktywne spędzenie ferii, a także weterani zgrupowań kadry naszego klubu.

Zimowa Akademia Karate odbywała się w Dojo Piekary Śląskie pod okiem doświadczonych trenerów i zawodników. Menji Agnieszki Sokołowskiej 3 dan i Hanshi Andrzeja Kaczmara 9 dan

Uczyli się podstaw karate oraz elementów samoobrony, bawili się w grach i zabawach ruchowych. Podczas uroczystości oficjalnego zakończenia Zimowej Akademii Karate, która obejmowała wspólny trening z rąk Wiceprezydenta Miasta Piekary Śląskie Pana Pawła Słoty. Otrzymali pamiątkowe certyfikaty.

Już dziś zapraszamy na zajęcia Letniej Akademii Karate w wakacje w naszym Dojo Piekary.