IV Puchar Polski Karate Tsunami w Ożarowicach.

W dniu 8 czerwca 2019 został rozegrany IV Puchar Polski Karate Tsunami w Ożarowicach.
Tym razem zaszczycił nas swą obecnością założyciel i twórca stylu Karate Tsunami soke Ryszard Murat 10 dan karate, który oprócz tego, że był gościem Honorowym to wystąpił także w roli sędziego i wręczającego medale, co dla zawodników było wielkim wyróżnieniem.
Ponadto w zawodach brali udział następujący mistrzowie w roli sędziów a niejednokrotnie tez i jako zawodnicy, którzy zaprezentowali wysoki mistrzowski poziom dając tym samym przykład swoim uczniom:

– Hanshi Jarosław Wadelski 8 dan – Konin
– Shihan Artur Denisiuk 6 dan – Warszawa
– Meijin Artur Marcinkowski 3 dan- Staroźreby
– Sidor Paweł 3 dan – Włocławek
– Sensei Agnieszka Sokołowska 1 dan Bytom
– Sensei Marek Szczepański 1dan Bytom


Po zakończonych zawodach należą się ogromne podziękowania za wkład i pomoc ludzi Dobrego Serca…
Sensei Joachim Michalik za wsparcie logistyczne i nie tylko, Pani Sylwii Andrzejewskiej Wspólnik w: Agencja eventowa 5 AM i Właściciel firmy w: Agencja Wake Up , Pani Justynie Słani z UM. Tarnowskie Góry.
Chciałbym podziękować władzom gminy Ożarowice, które wsparły finansowo IV Puchar Polski w Ożarowicach w ramach realizacji zadania publicznego.
Serdecznie dziękuję wszystkim trenerom a zarazem przyjaciołom, za to, że przyjechali na IV Puchar Polski Karate w Ożarowicach, za że tak wspaniale przygotowali swoich podopiecznych i walki odbywały się na bardzo wysokim poziomie. Mieć i gościć tak wspaniałych zawodników u siebie to ogromny zaszczyt.
Dziękuję także sędziom, za obiektywne oceny walk. Za bezinteresowność. Dziękuję zawodnikom za wspaniałą postawę i serce do walki, za przyjazd do Ożarowic. Dziękuję obsłudze turnieju, która pomagała przygotowaniu hali na zawody, oraz tym, którzy na końcu pomagali w posprzątaniu hali po zawodach, jesteście wielcy!!!
Pan Piotr Wieczorek z synem Mikołajem, Tomasz Kubat z Mamą, sensei Agnieszka Sokołowska z Tatą Zygmuntem, sensei Marek Szczepański, Pan Stanisław Ryński, Pani Marii Szlenk za pyszne ciasto i uczennicy Weronice Goniwiecha za obsługę stoiska oraz personelowi technicznemu szkoły w Ożarowicach za pomoc i wyrozumiałość.
Oprawę muzyczną realizował DJ https://www.facebook.com/tomek.szuwald
Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom, którzy mi zaufali i wyrazili zgodę na udział swoich pociech w zawodach. Rodzice bez Was ten turniej by nie powstał i nie miał racji bytu. Jeżeli kogoś w podziękowaniach pominąłem to przepraszam. Tak wielu ludzi pomagało, że mogła się taka sytuacja zdarzyć. Tym bardziej Bardzo Dziękuję.
Przepraszam bardzo za niedociągnięcia i potknięcia organizacyjne, które postaram się przy następnych zawodach skutecznie wyeliminować.
Z wyrazami szacunku dla Was wszystkich hanshi Andrzej Kaczmar