III PUCHAR POLSKI ZENDEK 2018

w ramach realizacji zadania publicznego gminy Ożarowice 

Po zakończonych zawodach należą się ogromne podziękowania za wkład i pomoc ludzi Dobrego Serca…

Chciałbym podziękować władzom gminy Ożarowice, które wsparły finansowo III Puchar Polski w Zendku w ramach realizacji zadania publicznego.

Serdecznie dziękuję wszystkim trenerom a zarazem przyjaciołom, za to, że przyjechali na III Puchar Polski Karate w Zedndku, za że tak wspaniale przygotowali swoich podopiecznych i walki odbywały się na bardzo wysokim poziomie. Mieć i gościć tak wspaniałych zawodników u siebie to ogromny zaszczyt, szczególnie dla tych, którzy w takich imprezach dopiero raczkują!!!
Dziękuję także sędziom, za obiektywne oceny walk. Za bezinteresowność. Dziękuję zawodnikom za wspaniałą postawę i serce do walki, za przyjazd do Zendka. Dziękuję obsłudze turnieju, która pomagała przygotowaniu hali na zawody oraz przy ubieraniu i mierzeniu czasu, panią obsługującym darmowy bufet zawodów, mamą za pyszne ciasta oraz tym, którzy na końcu pomagali w posprzątaniu hali po zawodach, jesteście wielcy!!!

I na koniec podziękowania najważniejsze, serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom, którzy mi zaufali i wyrazili zgodę na udział swoich pociech w zawodach. Kochani rodzice bez Was ten turniej by nie powstał i nie miał racji bytu. Jeżeli kogoś w podziękowaniach pominąłem to przepraszam. Tak wielu ludzi pomagało, że mogła się taka sytuacja zdarzyć. Tym bardziej Bardzo Dziękuję.

Przepraszam bardzo za niedociągnięcia i potknięcia organizacyjne które postaram się przy następnych zawodach skutecznie wyeliminować. 
Z wyrazami szacunku dla Was wszystkich hanshi Andrzej Kaczmar