WIZYTA PRZEDSTAWICIELI WŁADZ MIASTA BYTOMIA W SIEDZIBIE ŚLĄSKIEGO CENTRUM KARATE TSUNAMI Z OKAZJI 20-LECIA TEGO CENTRUM

Śląskie Centrum Karate Tsunami w Bytomiu obchodzi jubileusz 20-lecia działalności. Powstało w maju 1994 roku. Przez dwadzieścia lat zawodnicy i zawodniczki Centrum odnosili liczne sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych potwierdzając, że bytomski klub należy do najlepszych w Polsce.

Także ten rok 2014 zawodnicy i trenerzy Śląskiego Centrum Karate Tsunami już mogą zaliczyć do bardzo udanych. W marcu 2014 roku w Otwartych Mistrzostwach Polski Karate Tsunami w Warszawie zdobyli 21 medali, w tym aż 10 złotych.
W dniu 6 maja 2014 roku, z okazji jubileuszu 20-lecia klubu, wizytę w siedzibie Śląskiego Centrum Karate Tsunami w Bytomiu złożyli przedstawiciele władz Miasta Bytomia.

Trenerzy i zawodnicy Centrum gościli:
Prezydenta Miasta Bytomia Damiana Bartylę,
Wiceprezydenta Miasta Bytomia Henryka Bonka,
a także grupę trzech radnych z dzielnicy Bytom Sucha Góra:
Iwonę Pakosz,
Marka Wilka,
Marka Justa.

W trakcie spotkania Prezydent Damian Bartyla, Wiceprezydent Henryk Bonk oraz bytomscy radni pogratulowali sukcesów śląskim przedstawicielom Karate Tsunami oraz życzyli im zdobycia kolejnych medali podczas zbliżających się w Mistrzostw Śląska Karate Tsunami Dzieci i Młodzieży, które odbędą się w Bytomiu 14 czerwca 2014 roku.

Najlepsi przedstawiciele Śląskiego Centrum Karate Tsunami otrzymali upominki, zaś na ręce twórcy sukcesów Centrum – shihan Andrzeja Kaczmara 7 dan przekazany został sprzęt sportowy, przydatny w codziennych ćwiczeniach.